Mobirise

ÕPETAJA

Andrus Noorhani

Andrus on 20 aastase profesionaalse töökogemusega fotograaf, teostanud nii ärikliendi kui eraisikute erinevaid tellimustöid väga erinevates olukordades.
Aastatel 2005-2012 Overall Eesti AS fototehnika konsultant.
Andrus on olnud koolitaja ja konsultant fotograafia valdkonnas alates 2006. aastast.
Oma fotokooli asutas aastal 2012. Seniste õpilaste arv erinevatel koolitustel ületab 1000 piiri.

Fotokunstnikuna on Andrus teinud mitmeid isiknäitusi ja osalenud arvukatel grupinäitustel. Ta on osalenud Eesti Fotokunsti Ühingu töös ja olnud ühingu juhatuse liige.

Andruse õpingu- ja töökogemused teistel aladel ..
- õppinud Tartu Ülikoolis matemaatikat ja filosoofiat
- lõpetanud EELK Usuteaduse Instituudi õigeusu teologia erialal
- hetkel õpib Tartu Ülikooli Usuteaduskonna magistratuuris
- töökogemus programmeerijana alates 1977
- Kaitseväe ohvitser selle loomisest kuni 2003, täna kaitseväe pensionär
- õppinud erinevatel juhtimis ala kursustel Eestis, aga ka Rootsi armee ja USA rahvuskaardi õppeasutustes
- Kaitseväe ohvitseride kursuse õpetaja 1993-1995
- Piirivalve Kooli ülem 1995-1996
- rahvusvahelise rahuvalvepataljoni BALTBAT staabi osakonnaülem 1996-2002

e-maili aadress: andy@andy.ee
telefon: 53435558
facebookis eraisikuna Andrus Andreas Noorhani

Et natuke illustreerida seda CV laadset kirjeldust ja anda aimu, milline inimene Andrus on, olgu siia lisatud kaks linki ühe tema lemmiknäituse „Pea laiali otsas läbi linna" meediakajastustele Pärnu Postimehes aastal 2014. Esmalt videointervjuu näituse avamiselt ja siis ka näitusekajastus ajalehe veebis.